- LM 1000
- Voor zacht solderen en eenvoudig handsoldeerwerk
- Voor reparatie- en installatiewerkzaamheden, doe-het-zelf, afbranden van hout, vertinnen
- GS certificaat
| Artikelcode (SKU) | 190345 |
| EAN | 4001845521565 |
| SKU leverancier | CFH 52156 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | 2 kW |
| Gewicht | 0,619 KG |
| Autonomie | 0,0625 u/h H |
| Debiet | 145 g/h m³/min |
| Artikelcode (SKU) | 190345 |
| EAN | 4001845521565 |
| SKU leverancier | CFH 52156 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | 2 kW |
| Gewicht | 0,619 KG |
| Autonomie | 0,0625 u/h H |
| Debiet | 145 g/h m³/min |
| Aantal patronen | 1 |
| Aantal per overdoos | 8 |
| Verkoopseenheid | 1 |
| Vlamtemperatuur | 1750 |
| Werktemperatuur | 650 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw