- LM 3000
- Mobiel, krachtig soldeertoestel met patroon en slang
- Voor zacht en hard solderen, opwarmen, ontdooien, afbranden, vertinnen,
- GS certificaat
| Artikelcode (SKU) | 190344 |
| EAN | 4001845521701 |
| SKU leverancier | CFH 52170 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | 2 kW |
| Gewicht | 1,317 KG |
| Autonomie | 0,0625 u/h H |
| Debiet | 145 g/h m³/min |
| Artikelcode (SKU) | 190344 |
| EAN | 4001845521701 |
| SKU leverancier | CFH 52170 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | 2 kW |
| Gewicht | 1,317 KG |
| Autonomie | 0,0625 u/h H |
| Debiet | 145 g/h m³/min |
| Aantal patronen | 2 |
| Aantal per overdoos | 3 |
| Verkoopseenheid | 1 |
| Vlamtemperatuur | 1750 |
| Werktemperatuur | 650 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw