Soldeerlamp PC 140 + 1 patroon 230gr. +
Soldeerlamp PC 140 + 1 patroon 230gr. +
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 190347 |
| EAN | 4001845521923 |
| SKU leverancier | CFH 52192 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | 1,66 kW |
| Gewicht | 0,54 KG |
| Autonomie | 3,5 u/h H |
| Debiet | 120 g/h L/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 190347 |
| EAN | 4001845521923 |
| SKU leverancier | CFH 52192 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | 1,66 kW |
| Gewicht | 0,54 KG |
| Autonomie | 3,5 u/h H |
| Debiet | 120 g/h L/MIN |
| Aantal per overdoos | 3 st/pcs |
| Piëzo-ontsteking | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
| Werktemperatuur | 730 c° |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw