Zwart voetstuk voor verlengpijpen - PVC
Zwart voetstuk voor verlengpijpen - PVC
niet op voorraad
€8,12 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 190275 |
| EAN | 5420000059887 |
| SKU leverancier | MA 705725 |
| Merk | MAGMA |
| Vermogen | 102 kW |
| Gewicht | 0,662 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 190275 |
| EAN | 5420000059887 |
| SKU leverancier | MA 705725 |
| Merk | MAGMA |
| Vermogen | 102 kW |
| Gewicht | 0,662 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Brander lengte | 900 MM |
| Diameter Brander | 60 MM |
| Gasverbruik bij 4 bar | 7,4 kg/h |
| Lengte halspijp met brander | 720 MM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw