- Voor fles 11-13 kg
| Artikelcode (SKU) | 190305 |
| EAN | 5420000038936 |
| SKU leverancier | MA 804050 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 0,226 KG |
| Aansluiting " | Shell MM |
| Uitgang | 3/8" m |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 190305 |
| EAN | 5420000038936 |
| SKU leverancier | MA 804050 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 0,226 KG |
| Aansluiting " | Shell MM |
| Uitgang | 3/8" m |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Maximale afgifte | 10-14 kg/h |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw