Reservesoldeerpunt 1,2mm LS 223 voor CFH 52221
Reservesoldeerpunt 1,2mm LS 223 voor CFH 52221
niet op voorraad
€7,74 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 838027 |
| EAN | 4001845522210 |
| SKU leverancier | CFH 52221 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | Max. 25 W |
| Gewicht | 0,814 KG |
| Uitgangsspanning | 24 V |
| Beschermingsklasse | 2 IP |
| Artikelcode (SKU) | 838027 |
| EAN | 4001845522210 |
| SKU leverancier | CFH 52221 |
| Merk | CFH |
| Vermogen | Max. 25 W |
| Gewicht | 0,814 KG |
| Uitgangsspanning | 24 V |
| Beschermingsklasse | 2 IP |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Soldeerpunttemperatuur | 200 - 480 |
| Toegestane belasting | Ac 230v / 50 HZ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw