| Artikelcode (SKU) | 826426 |
| EAN | 4003019445288 |
| SKU leverancier | WLSK3023C |
| Merk | VSA |
| Temperatuur | 400 |
| Nom. vermogen | 30 W |
| Uitvoering soldeerbout | Recht |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 826426 |
| EAN | 4003019445288 |
| SKU leverancier | WLSK3023C |
| Merk | VSA |
| Temperatuur | 400 |
| Nom. vermogen | 30 W |
| Uitvoering soldeerbout | Recht |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Vorm soldeerpunt | Potloodpunt |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw