| Artikelcode (SKU) | 160855 |
| EAN | 5414919973105 |
| SKU leverancier | 724563006 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 600-800 g/min |
| Gewicht | 28,00 KG |
| Diameter deksel vat | 600 MM |
| Drukverhouding | 50:1 |
| Artikelcode (SKU) | 160855 |
| EAN | 5414919973105 |
| SKU leverancier | 724563006 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 600-800 g/min |
| Gewicht | 28,00 KG |
| Diameter deksel vat | 600 MM |
| Drukverhouding | 50:1 |
| Lengte aanzuigbuis | 940 MM |
| Lengte afgifteslang | 4 m |
| Order nr. | 724563006 #are# |
| Orig. nr. | Vp200 |
| Persluchtaansluiting (snelkoppeling) | 1/4 INCH |
| Voor vat met diameter | 540-580 MM |
| Voor vaten | 180-200 L |
| Diameter volgplaat | 585 MM |
| Perslucht | 6-8 BAR |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw