| Artikelcode (SKU) | 121634 |
| EAN | 5414919033052 |
| SKU leverancier | 724563003 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 600/800 g/min |
| Gewicht | 20,80 KG |
| Diameter deksel vat | 385 MM |
| Diameter volgplaat | 370 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121634 |
| EAN | 5414919033052 |
| SKU leverancier | 724563003 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 600/800 g/min |
| Gewicht | 20,80 KG |
| Diameter deksel vat | 385 MM |
| Diameter volgplaat | 370 MM |
| Drukverhouding | 50:1 |
| Lengte afgifteslang | 4 m |
| Order nr. | 724563003 #are# |
| Orig. nr. | Vp60 |
| Perslucht | 6-8 BAR |
| Voor vat met diameter | 335-360 MM |
| Lengte aanzuigbuis | 480 MM |
| Persluchtaansluiting (snelkoppeling) | 1/4 INCH |
| Voor vaten | 20-60 L |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw