- Inklapmechanisme neemt minder ruimte in beslag
- Aluminium handgreep
- Duimvlak voor extra comfort
- Vergrendelmechanisme voor veilig gebruik
- Ontgrendelknop om per ongeluk inklappen te voorkomen
- Roestvaststalen blad en mechanisme
- Retailverpakking
| Artikelcode (SKU) | 111208 |
| EAN | 7314150197002 |
| SKU leverancier | KBSU-01 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 138 G |
| Breedte | 60 MM |
| Lengte L | 160 mm MM |
| BETMS laser markering | 60 mm |
| Artikelcode (SKU) | 111208 |
| EAN | 7314150197002 |
| SKU leverancier | KBSU-01 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 138 G |
| Breedte | 60 MM |
| Lengte L | 160 mm MM |
| BETMS laser markering | 60 mm |
| Lengte A | 100 MM |
| Bladlengte | 60 MM |
| Handvat hoogte | 100 mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw