Rami 45mm Breed Platte Beitel Tl=185mm ref. CB51103185
Delen:
Artikelcode (SKU): 118980 SKU leverancier: CB51103185
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118980
EAN 8717981173808
SKU leverancier CB51103185
Merk RedRooster
Gereedschapsopname 6-kant
Breedte 45 MM
Lengte 185 MM
Toepassing (materiaal) tegels
Breedte () 45 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Rami 45mm Breed Platte Beitel Tl=185mm ref. CB51103185 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: