HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP10X165 (25 STUKS) ref. 783362
Delen:
Artikelcode (SKU): 107207 SKU leverancier: 783362
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107207
EAN 8717574057478
SKU leverancier 783362
Merk HIKOKI
Boordiameter 10 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 165 MM
Snijlengte 100 MM