HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP10X215 (25 STUKS) ref. 783363
Delen:
Artikelcode (SKU): 107208 SKU leverancier: 783363
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107208
EAN 8717574057485
SKU leverancier 783363
Merk HIKOKI
Boordiameter 10 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 215 MM
Snijlengte 150 MM