HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP10X215 ref. 783233
Delen:
Artikelcode (SKU): 107195 SKU leverancier: 783233
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107195
EAN 8717574056433
SKU leverancier 783233
Merk HIKOKI
Boordiameter 10 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 215 MM
Snijlengte 150 MM