HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP10X265 (25 STUKS) ref. 783364
Delen:
Artikelcode (SKU): 107209 SKU leverancier: 783364
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107209
EAN 8717574057492
SKU leverancier 783364
Merk HIKOKI
Boordiameter 10 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 265 MM
Snijlengte 200 MM