HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP10X265 ref. 783234
Delen:
Artikelcode (SKU): 107196 SKU leverancier: 783234
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107196
EAN 8717574056440
SKU leverancier 783234
Merk HIKOKI
Boordiameter 10 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 265 MM
Snijlengte 200 MM