HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP10X315 (10 STUKS) ref. 783327
Delen:
Artikelcode (SKU): 316257 SKU leverancier: 783327
Specificaties
Artikelcode (SKU) 316257
EAN 8717574057256
SKU leverancier 783327
Merk HIKOKI
Boordiameter 10 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 315 MM
Snijlengte 250 MM