HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP6X215 ref. 783210
Delen:
Artikelcode (SKU): 107190 SKU leverancier: 783210
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107190
EAN 8717574056204
SKU leverancier 783210
Merk HIKOKI
Boordiameter 6 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 215 MM
Snijlengte 150 MM