HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP6X265 (25 STUKS) ref. 783348
Delen:
Artikelcode (SKU): 107203 SKU leverancier: 783348
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107203
EAN 8717574057331
SKU leverancier 783348
Merk HIKOKI
Boordiameter 6 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 265 MM
Snijlengte 200 MM