HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP6X265 ref. 783211
Delen:
Artikelcode (SKU): 107191 SKU leverancier: 783211
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107191
EAN 8717574056211
SKU leverancier 783211
Merk HIKOKI
Boordiameter 6 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 265 MM
Snijlengte 200 MM