HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP8X165 (25 STUKS) ref. 783355
Delen:
Artikelcode (SKU): 107204 SKU leverancier: 783355
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107204
EAN 8717574057409
SKU leverancier 783355
Merk HIKOKI
Boordiameter 8 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 165 MM
Snijlengte 100 MM