HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP8X165/100 ref. 783222
Delen:
Artikelcode (SKU): 107192 SKU leverancier: 783222
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107192
EAN 8717574056327
SKU leverancier 783222
Merk HIKOKI
Boordiameter 8 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 165 MM
Snijlengte 100 MM