HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP8X215 (25 STUKS) ref. 783356
Delen:
Artikelcode (SKU): 107205 SKU leverancier: 783356
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107205
EAN 8717574057416
SKU leverancier 783356
Merk HIKOKI
Boordiameter 8 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 215 MM
Snijlengte 150 MM