HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP8X265 ref. 783224
Delen:
Artikelcode (SKU): 107193 SKU leverancier: 783224
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107193
EAN 8717574056341
SKU leverancier 783224
Merk HIKOKI
Boordiameter 8 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 265 MM
Snijlengte 200 MM