HiKOKI BOOR SDS-PLUS VOL HARD METAAL KOP8X315 (10 STUKS) ref. 783320
Delen:
Artikelcode (SKU): 316250 SKU leverancier: 783320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 316250
EAN 8717574057188
SKU leverancier 783320
Merk HIKOKI
Boordiameter 8 MM
Gereedschapsopname SDS-plus
Lengte (boor) 315 MM
Snijlengte 250 MM