- Gaat tot wel 10x langer mee dan de CYL-9 Ceramic-boor van Bosch
- Lange levensduur bij het boren in harde tegels
- Uitzonderlijk duurzame boorkop met Bosch Carbide Technology.
- Start nauwkeurig met gaten boren met de speciaal ontworpen centreerpunt.
| Artikelcode (SKU) | 666689 |
| EAN | 6949509232496 |
| SKU leverancier | 2608900597 |
| Merk | BOSCH |
| Diameter (mm) | 4,0|5,0|6,0|8,0|10,0 MM |
| Beschrijving set | Set bevat: 5x EXPERT HEX-9 Hard Ceramic boren (4, 5, 6, 8, 10 mm) |
| Specificatie | 4; 5; 6; 8; 10 mm |
| Prestatieklasse | EXPERT |
| Artikelcode (SKU) | 666689 |
| EAN | 6949509232496 |
| SKU leverancier | 2608900597 |
| Merk | BOSCH |
| Diameter (mm) | 4,0|5,0|6,0|8,0|10,0 MM |
| Beschrijving set | Set bevat: 5x EXPERT HEX-9 Hard Ceramic boren (4, 5, 6, 8, 10 mm) |
| Specificatie | 4; 5; 6; 8; 10 mm |
| Prestatieklasse | EXPERT |
| Totale lengte (mm) | 90,0 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw