| Artikelcode (SKU) | 710468 |
| EAN | 4002395349258 |
| SKU leverancier | 4932373380 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Inhoud | Inhoud: Ø 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 mm x 230 mm. Liter |
| Aantal | 6 stuk |
| Geleverd in | Houten koffer |
| Naam | AD Set 230 mm - 6 pc |
| Artikelcode (SKU) | 710468 |
| EAN | 4002395349258 |
| SKU leverancier | 4932373380 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Inhoud | Inhoud: Ø 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 mm x 230 mm. Liter |
| Aantal | 6 stuk |
| Geleverd in | Houten koffer |
| Naam | AD Set 230 mm - 6 pc |
| Standaard toebehoren | BSB 18 STX (GBS), BSB 18 STX, BBM 18 STX, BBM 18 STX (GBS) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw