| Artikelcode (SKU) | 101791 |
| EAN | 3165140230438 |
| SKU leverancier | 2608598122 |
| Merk | BOSCH |
| Specificatie | 6-kant, G 1/2" |
| Totale lengte (mm) | 88,0 MM |
| Adapter machinezijde | 6-kant |
| Adapter kroonzijde | G 1/2" |
| Artikelcode (SKU) | 101791 |
| EAN | 3165140230438 |
| SKU leverancier | 2608598122 |
| Merk | BOSCH |
| Specificatie | 6-kant, G 1/2" |
| Totale lengte (mm) | 88,0 MM |
| Adapter machinezijde | 6-kant |
| Adapter kroonzijde | G 1/2" |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw