| Artikelcode (SKU) | 613857 |
| EAN | 3165140660501 |
| SKU leverancier | 2608580865 |
| Merk | BOSCH |
| Specificatie | 6-kant, G 1/2" |
| Totale lengte (mm) | 240,0 MM |
| Adapter machinezijde | 6-kant |
| Adapter kroonzijde | G 1/2" |
| Artikelcode (SKU) | 613857 |
| EAN | 3165140660501 |
| SKU leverancier | 2608580865 |
| Merk | BOSCH |
| Specificatie | 6-kant, G 1/2" |
| Totale lengte (mm) | 240,0 MM |
| Adapter machinezijde | 6-kant |
| Adapter kroonzijde | G 1/2" |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw