| Artikelcode (SKU) | 613856 |
| EAN | 3165140660518 |
| SKU leverancier | 2608580864 |
| Merk | BOSCH |
| Specificatie | SDS plus, G 1/2" |
| Totale lengte (mm) | 240,0 MM |
| Adapter machinezijde | SDS plus |
| Adapter kroonzijde | G 1/2" |
| Artikelcode (SKU) | 613856 |
| EAN | 3165140660518 |
| SKU leverancier | 2608580864 |
| Merk | BOSCH |
| Specificatie | SDS plus, G 1/2" |
| Totale lengte (mm) | 240,0 MM |
| Adapter machinezijde | SDS plus |
| Adapter kroonzijde | G 1/2" |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw