- De Best for Universal boorkroon voor droog boren biedt een lange levensduur bij het boren in metselwerk
- Met 1 1/4 inch UNC-schroefdraad voor diamantboren.
- Segmenten bovenop leveren een makkelijke start en maken boren in metselwerk mogelijk
| Artikelcode (SKU) | 614936 |
| EAN | 3165140811156 |
| SKU leverancier | 2608601412 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal segmenten | 6,0 |
| Diameter (mm) | 142,0 MM |
| Opnameschacht | 1 1/4" UNC |
| Specificatie | 142 mm, 400 mm, 6 segmenten, 11,5 mm |
| Artikelcode (SKU) | 614936 |
| EAN | 3165140811156 |
| SKU leverancier | 2608601412 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal segmenten | 6,0 |
| Diameter (mm) | 142,0 MM |
| Opnameschacht | 1 1/4" UNC |
| Specificatie | 142 mm, 400 mm, 6 segmenten, 11,5 mm |
| Prestatieklasse | PRO |
| Nuttige lengte mm | 400,0 |
| Segmenthoogte (mm) | 11,500 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw