- Standard for Universal diamantboorkroon voor droog gebruik biedt betrouwbaar boren in metselwerk
- Geschikt voor diamantboren met schroefdraad van 1/2 inch.
| Artikelcode (SKU) | 614264 |
| EAN | 3165140624060 |
| SKU leverancier | 2608587343 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal segmenten | 6,0 |
| Diameter (mm) | 127,0 MM |
| Opnameschacht | G 1/2" |
| Specificatie | 127 mm, 150 mm, 6 segmenten, 7 mm |
| Artikelcode (SKU) | 614264 |
| EAN | 3165140624060 |
| SKU leverancier | 2608587343 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal segmenten | 6,0 |
| Diameter (mm) | 127,0 MM |
| Opnameschacht | G 1/2" |
| Specificatie | 127 mm, 150 mm, 6 segmenten, 7 mm |
| Nuttige lengte mm | 150,0 |
| Segmenthoogte (mm) | 7,0 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw