- De Best for Universal boorkroon voor droog boren biedt hoogwaardig droog boren bij een breed scala aan toepassingen
- Geschikt voor diamantboren met schroefdraad van 1/2 inch.
| Artikelcode (SKU) | 614238 |
| EAN | 3165140623803 |
| SKU leverancier | 2608587317 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal segmenten | 3,0 |
| Diameter (mm) | 42,0 MM |
| Opnameschacht | G 1/2" |
| Specificatie | 42 mm, 150 mm, 3 segmenten, 7 mm |
| Artikelcode (SKU) | 614238 |
| EAN | 3165140623803 |
| SKU leverancier | 2608587317 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal segmenten | 3,0 |
| Diameter (mm) | 42,0 MM |
| Opnameschacht | G 1/2" |
| Specificatie | 42 mm, 150 mm, 3 segmenten, 7 mm |
| Prestatieklasse | PRO |
| Nuttige lengte mm | 150,0 |
| Segmenthoogte (mm) | 7,0 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw