Artikelcode (SKU): 132632 SKU leverancier: EP11140050
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132632
EAN 8714452101322
SKU leverancier EP11140050
Merk CARAT
Diameter 111 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 30 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM