Artikelcode (SKU): 132618 SKU leverancier: EP01215040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132618
EAN 8714452101674
SKU leverancier EP01215040
Merk CARAT
Diameter 12 MM
Boordiepte 150 MM
Aansluiting " 16 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM