Artikelcode (SKU): 132619 SKU leverancier: EP01420040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132619
EAN 8714452101018
SKU leverancier EP01420040
Merk CARAT
Diameter 14 MM
Boordiepte 200 MM
Aansluiting " 16 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM