Artikelcode (SKU): 132638 SKU leverancier: EP20140050
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132638
EAN 8714452101445
SKU leverancier EP20140050
Merk CARAT
Diameter 201 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 30 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM