Artikelcode (SKU): 132639 SKU leverancier: EP25040020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132639
EAN 8714452101452
SKU leverancier EP25040020
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Zilvergesoldeerd
Segmenthoogte 7 MM