Artikelcode (SKU): 132624 SKU leverancier: EP04640050
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132624
EAN 8714452101490
SKU leverancier EP04640050
Merk CARAT
Diameter 46 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 30 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM