Artikelcode (SKU): 132628 SKU leverancier: EP08140050
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132628
EAN 8714452101261
SKU leverancier EP08140050
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 30 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM