Artikelcode (SKU): 132649 SKU leverancier: ES04140040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132649
EAN 8714452112434
SKU leverancier ES04140040
Merk CARAT
Diameter 41 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 16 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM