Artikelcode (SKU): 132650 SKU leverancier: ES07140050
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132650
EAN 8714452112205
SKU leverancier ES07140050
Merk CARAT
Diameter 71 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 30 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM