Artikelcode (SKU): 132651 SKU leverancier: ES12140050
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132651
EAN 8714452112328
SKU leverancier ES12140050
Merk CARAT
Diameter 121 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 30 m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM