Artikelcode (SKU): 132537 SKU leverancier: EB01015010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132537
EAN 8714452022542
SKU leverancier EB01015010
Merk CARAT
Diameter 10 MM
Boordiepte 150 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 10mm l.150 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: