Artikelcode (SKU): 132569 SKU leverancier: EB11142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132569
EAN 8714452022986
SKU leverancier EB11142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 111 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 111mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: