Artikelcode (SKU): 132570 SKU leverancier: EB11142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132570
EAN 8714452022993
SKU leverancier EB11142020
Merk CARAT
Diameter 111 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 111mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: