Artikelcode (SKU): 167162 SKU leverancier: EB12142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167162
EAN 8714452023006
SKU leverancier EB12142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 121 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 121mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: