Artikelcode (SKU): 132571 SKU leverancier: EB12142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132571
EAN 8714452023013
SKU leverancier EB12142020
Merk CARAT
Diameter 121 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 121mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: