Artikelcode (SKU): 132572 SKU leverancier: EB12642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132572
EAN 8714452023037
SKU leverancier EB12642020
Merk CARAT
Diameter 126 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 126mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: