Artikelcode (SKU): 156213 SKU leverancier: EB01215010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 156213
EAN 8714452022559
SKU leverancier EB01215010
Merk CARAT
Diameter 12 MM
Boordiepte 150 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 12mm l.150 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: